Apie gatvėje siautėjusį vairuotoją pranešusiai jonavietei – grasinimai

Apie gatvėje siautėjusį vairuotoją pranešusiai jonavietei – grasinimai

Šeštadienio, rugpjūčio 18 d., vakarą Jonavos rajone įvykusi avarija ir jos priešistorė primena veiksmo filmo scenarijų – liudininkų teigimu, ne vieną dieną gatvėse pėsčiuosius gąsdinęs vairuotojas sukėlė eismo įvykį, pasišalino iš jo, o į bėglio paieškas turėjo įsitraukti ir kinologas su šunimis. Negana to, prieš jį liudijusi moteris vakar sulaukė grasinančio skambučio.

Žolės degintojai pradėjo ,,sezoną” – degė 200 arų žolės
Sulaikytas neblaivus, teisės vairuoti neturintis vyras
Jaunuoliai galimai įvykdę vagystes Jonavos rajone – suimti

Kulvos sen., Paupės kaime šeštadienio vakarą susidūrė „Audi“ su airiškais numeriais ir taksi firmos „Modesta“ „Volkswagen“ automobiliai. Pirminiais policijos duomenimis, avariją sukėlė „Audi“ vairuotojas, iškart po jos kartu su bendrakeleiviais pasišalinęs iš įvykio vietos. Vairuotojui gresia rimti nemalonumai – jam nustatytas 2,78 prom. girtumas. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Už taksi vairo sėdėjęs vyras dėl  kaklo ir krūtinės sumušimo nuvežtas į ligoninę, tačiau minėta avarija gali būti ne vienintelis neatsargaus „Audi“ vairuotojo elgesio pavyzdys. Kaip vienoje iš „Facebook“ grupių rašė daugybė jonaviečių, airiškais numeriais žymėtas automobilis keletą dienų siautėjo Jonavos gatvėse bei Ragožių kaime. Nemalonų susidūrimą su „Audi“ turėjusi Kamilė Verikienė pasakoja, kad pastaroji vos nepartrenkė jos pėsčiųjų perėjoje.

„Šeštadienį apie 17.30 val. ėjome su vaiku ir mama pasivaikščioti. Mieste buvo ramu, eismas – menkas. Ties Žeimių g. 3, prie kepyklėlės, sustojome šalia perėjos ir ruošėmės kirsti kelią. Sustojo mums iš kairės važiavęs automobilis, dešinėje, antroje juostoje, sustojo ir kitas vairuotojas. Gatvėje tuo metu daugiau transporto priemonių nebuvo matyti. Drąsiai žengėme į perėją, tik staiga, kelių sekundžių intervale, siaubingu greičiu atlėkė ,,Audi”. Mano mama greitai sureagavo ir ranka pastūmė mane su vaiku atgal į kelkraštį. Jei ne ji, viskas būtų pasibaigę baisiai… Man tada aptemo akyse, pradėjau drebėti ir supratau, kad dar sekundė ir mūsų būtų nelikę gyvų. Greitis buvo toks didelis, kad nesugebėjome įžiūrėti valstybinių numerių. Žinojome tik tiek, kad lėkė tamsi ,,Audi” su užsienietiškais numeriais”, – ,,Naujienoms” pasakojo K. Verikienė.

Iškart po incidento jonavietė iškvietė policijos pareigūnus ir parašė pareiškimą. Tačiau vakar ji sulaukė grasinančio skambučio – moteris įtaria, kad skambino „Audi“ vairuotojas.

„Vakar sulaukiau grasinimų. Galimai man skambino tas pats ,,Audi” vairuotojas arba jo draugai. Buvau išvadinta visokiais necenzūriniais žodžiais. Pasakė, kad užmuš mane, jei aš taip noriu ant jo pareiškimus rašyt. Apie tai taip pat informavau pareigūnus. Taip paprastai to nepaliksiu. Turime vėl jaustis saugūs savo mieste“, –  pasakojo K. Verikienė.

Pagal Baudžiamojo kodekso 145 str. už grasinimą nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą gresia viešieji darbai arba bauda, laisvės apribojimas, areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

„Naujienų“ inf.

KOMENTARAI