Apie autobusų grafikus

Apie autobusų grafikus

„Mes dažnai važinėjame į „Stumbro“ sodų bendriją. Kadangi į Upninkus vykstantis autobusas kursuoja jau vėlokai, tik 10.05 val., tai sodus pasiekiame Marijampolės autobusu (9.15 val.). Prašėme, kad autobusas važiuotų anksčiau, bet niekam tai nerūpi. Geriau pinigus atiduoti kitam autobusų parkui. Ir kodėl miesto autobusai kursuoja tik iki 17 val., o šeštadieniais – tik iki 15 val.? Gal mūsų stotis sudarė sutartį su taksistais, nes vakare, norėdamas patekti į Rimkus ar kitur, turi kviesti taksi? O juk pensininkai negali sau to leisti“, – teiraujasi Edita Valinevičienė.

Sureagavo greitai – kalneliai nuo pėsčiųjų tako pajudėjo
Paralelinės tikrovės, gyvuojančios Jonavos mieste
Bendruomenės šventė „Šimtmečio žibinto beieškant“

Otaras Urbanas, UAB „Jonavos autobusai“ direktorius:

„Autobusas į Upninkus yra pritaikytas pagal laiko intervalus pirmiausia šio kaimo gyventojams, todėl jo išvykimo laikas yra 10.05 val. Juolab bendro sutarimo dėl jo išvykimo į sodų bendriją „Stumbras“ nėra ir tarp pačių keleivių, vykstančių tuo maršrutu. Dėl miesto grafikų pateikta informacija nėra tiksli. Darbo dienomis autobusai į Rimkus važiuoja iki 19 val., savaitgaliais – taip pat, tik su didesniais intervalais.

Daugiau informacijos mūsų tinklapyje http://www.jonavosautobusai.lt/miesto-marsrutai/. Taip pat lauksime pastabų ir pasiūlymų raštu ar elektroniniu paštu: direktorius@jonavosautobusai.lt.

KOMENTARAI