Apdovanoti rajono kultūrnešiai

Kultūros centro bendruomenė minėjo Tarptautinę kultūros dieną. Santarvės aikštėje iškilmingai pakelta Taikos vėliava, Kultūros centro Didžiojoje salėje pasveikinti kultūros darbuotojai, įteikta ne viena nominacija.

Dirbtuvių tikslas – sukurti šiuolaikinį Jonavos krašto kultūrinį paveldą
Kitaip galintieji žmonės sugeba ir kitus įkvėpti
100 jonaviečių linkėjimų Lietuvai ir džiugina, ir verčia susimąstyti

Nominacija „Misija – kultūra“ skirta Astai Grigaliūnienei už tai, kad jau 25-erius metus be jos kurtų šokių neapsieina nei vienas renginys Žeimių seniūnijoje. Taip pat apdovanota Karolina Petrenčiuk-Naujokienė už darbą be atlygio ir kultūros bendruomenės kūrimą Kulvos krašte.

Jonavos kultūros centro filialų meninės veiklos kolektyvų siūlymu „Kultūros žvalgais“ nominuotos Aldona Rimdeikienė už atsakingą požiūrį į krašto kultūrą ir Marija Sivakova už ilgametę meninę veiklą Užusalių kultūros centre.

Nominacija „Flirtas su muzika“ buvo skirta už meistrišką vokalinių kūrinių atlikimą. Ji įteikta Čičinų moterų vokalinio ansamblio „Septima“ narei Irmai Jefimovai bei Liepių kultūros centro liaudiškos muzikos kapelos vokalistei Neringai Kukarinienei.

Nominacija „Metų aistros“ už kūrybiškumą ir aukšto meninio lygio muzikos atlikimą akordeonu skirta Mindaugui Meceliui ir už ilgametę kultūrinę veiklą, meilę akordeono muzikai – Ritai Sadauskienei.

Vanda Zajančkauskienė apdovanoja nominacija „Metų malonumas“ už tai, kad į gyvenimą ir rimtus reikalus scenoje žiūri aukštyn kojomis, o Monika Sipavičienė – už tai, kad yra Ruklos kultūros bendruomenės atradimas.

Už meilę etninei kultūrai ir Jonavos vardo garsinimą Lietuvoje „Dvigubo agento“ nominacija skirta Mykolui Kručui. Nijolė Mockienė apdovanota už nuoširdžią paramą Bukonių kultūros centro veiklai.

Svarbiausia šio vakaro nominacija buvo „Kultūros agentas“. Ji skirta dviem Jonavos kultūros centro meno vadovėms, užauginusioms pirmos kategorijos kolektyvus – vyresniųjų šokių grupės „Varūna“ vadovei Ritai Pilypienei ir moterų vokalinio ansamblio „Presto“ vadovei Solveigai Maslauskaitei.

„Naujienų“ inf.

Kęstučio Putelio nuotr.

KOMENTARAI