Apdovanoti geriausi Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių dalyviaiNuotr. (LSFS, aut. Lukas Bartkus): Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė D. Gudzinevičiūtė, JKKSC dir. pavaduotoja D. Venckevičienė, JKKSC direktorė R. Stupurienė ir Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas R. Kveselaitis

Apdovanoti geriausi Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių dalyviai

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) direktorė Regina Stupurienė ir pavaduotoja ugdymui Dalia Venckevičienė penktadienį Vilniuje, Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių uždarymo ceremonijoje atsiėmė Jonavos rajonui skirtus apdovanojimus. Jaunieji Jonavos sportininkai ir jų treneriai šiemet savo savivaldybių grupėje laimėjo trečiąją vietą – aplenkė Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir kitus rajonus.

Antrose ketvirtfinalio rungtynėse – jonaviečių pralaimėjimas paskutinėmis pratęsimo akimirkomis
Tradiciniame turnyre – galvočių kovos prie šachmatų lentų
„Jonavos“ krepšininkai žengė į NKL ketvirtfinalį

Jonaviškių komandos rinko taškus bokso, kiokušin karatė, krepšinio, lengvosios atletikos, stalo teniso ir tinklinio rungtyse. Žaidynėse Jonavai atstovavo iš viso 87 moksleiviai nuo 10 iki 15 metų.

Auklėtinių pelnyti taškai lėmė aukštas vietas ir jų treneriams, kurie vertinti jau ne atskirose savivaldybių grupėse, bet visos Lietuvos mastu. Kiokušin karatė varžybų sporto trenerių konkurse SK „Kumite“ treneris Alfredas Jakštas laimėjo trečiąją vietą, Jonavos KKSC stalo teniso treneris Saulius Bureika ir tinklinio trenerė Rosita Nevulytė savo sporto šakų konkursuose pelnė penktąsias vietas, o Jonavos KKSC bokso treneriai Ramūnas Kulbis ir Kęstutis Antanavičius – šeštą ir aštuntą vietas.

Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės prasidėjo gegužę ir vyko iki lapkričio mėnesio.

JKKSC info.

KOMENTARAI