Antrasis ratas prasidėjo triuškinančiu rezultatu ir nesklandumais

Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse varžosi 8 komandos. Jos po pirmojo rato turėjo beveik dviejų mėnesių pertrauką. Po poilsio ekipos vėl stos į antrojo rato kovas, kurios prasidėjo jau šią savaitę. Visgi, po vasaros atostogų pirmenybės pratęstos su nesklandumais.

Reitinginiame turnyre triumfavo Jonavos tenisininkas
LTeam olimpinis žiemos festivalis – Jonavoje
„Jonava“ išvykoje įveikė „Žalgirio“ futbolininkus

Pagal senesnį tvarkaraštį pirmadienį turėjo įvykti trys susitikimai, tačiau buvo sužaistas vos vienas mačas. Dar anksčiau buvo nukeltas pirmojo rato susitikimas tarp „Gaschemos“ ir „Vikingų“ (pirmojo rato) dėl senjorų rungtynių, kurios taip pat buvo žaidžiamos pirmadienį.

Įspėjimą gavo „Pirmas kartas“ komanda, kuri rungtynėms su „Vetrolita-ISG“ taip ir nesugebėjo susirinkti. Ekipai buvo įskaitytas techninis pralaimėjimas rezultatu 0:3, tačiau pagal varžybų nuostatus „Pirmas kartas“ komandai laukia sankcijos, jei nesusirinktų ir dar vienoms rungtynėms. Ekipa tada būtų paprasčiausiai šalinama iš pirmenybių.

Vieninteliame vykusiame mače buvo pelnyta net 13 įvarčių. Iki šiol savo sąskaitoje vos vieną pergalę turinti „Energija“ toliau patiria triuškinančias nesėkmes. Rungtynėse prieš „Jonavos policija“ septynetą, rungtynių pradžioje netgi pelnė įvartį ir rezultatas buvo sušvelnintas iki 1:2, tačiau varžovai vėliau sumušė gausybę įvarčių ir laimėjo šį susitikimą rezultatu 12:1 (6:1). Nugalėtojams 4 įvarčius pelnė D. Bisigirskas, tris pridėjo D. Šašmurinas.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

8 Pirmas kartas 7 0 0 7 12-57 0

Per 28 rungtynes pelnyti jau net 224 įvarčiai (vidutiniškai po 8,00 įvarčio per rungtynes).