A. Paškevičius ir D. Vencevičius: „Mes savimi labiau tikėjome nei varžovai“„Jonavos“ vyr. treneris Donatas Vencevičius

A. Paškevičius ir D. Vencevičius: „Mes savimi labiau tikėjome nei varžovai“

Po išvykoje išplėštų lygiųjų 1:1 (1:0) su Marijampolės „Sūduva“, „Jonavos“ vyr. treneris Donatas Vencevičius savo komandai negailėjo gražių žodžių, o pirmą kartą šiame sezone starte rungtynes pradėjęs ir pasižymėjęs Arnas Paškevičius teigė, kad įvarčio įmušimas jam reiškia labai daug.

Šeštadienį rungtyniaus futbolo senjorai
Jaunųjų dziudistų pergalės Rusijoje
Spaudos konferencija grapplingo ir brazilų džiu-džitsu varžyboms artėjant

„Džiugina iškovotas taškas išvykoje, norėjome pergalės, bet žinojome koks priešininkas mūsų laukia. Žinojome jų stipriąsias puses ir pasisekė nuo jų apsiginti. Noriu padėkoti vaikinams, jie šiandien atidavė visą save. Seniai mačiau rungtynes, kuriose komanda taip kovotų vienas už kitą ir tas davė vaisių. Turėjome problemų prieš rungtynes: traumuoti žaidėjai, eigoje irgi reikėjo daryti keitimus. Rūbinėje kalbėjome, kad reikia kovoti iki galo, kad galime išsivežti tašką ir tas pavyko“, – kalbėjo „Jonavos“ vyr. strategas.

Treneris gyrė ir po ilgos pertraukos pasirodžiusį A. Paškevičių, ir pirmą kartą už pagrindinę komandą žaidusį vartininką Povilą Valinčių. Aikštę priverstinai turėjo palikti gynyboje žaidę Julius Aleksandravičius ir Artūras Rocys, tad Arnui antroje rungtynių pusėje teko stoti ir į gynybą.

„Niekad neišskiriu žaidėjų, Arnas yra komandos narys. Po tokios pertraukos išeiti į tokias rungtynes tikrai nėra lengva, bet jis susitvarkė su jauduliu, sužaidė labai geras rungtynes, gale žaidė ir gynėju. Šiose rungtynėse pagalvojau, kad teko kaip su „PlayStation“ perstatinėti žaidėjus, bet, kai atiduodi širdį, pavyksta sužaisti ir kitoje pozicijoje. Gerai pasirodė ir P. Valinčius, įsiliejo jis labai gerai ir man niekada nekėlė abejonių jo patirtis bei meistriškumas. Tik laiko klausimas buvo, kada jis atsistos į vartus“, – savo auklėtinus gyrė D. Vencevičius.

Vienintelio komandos įvarčio autorius A. Paškevičius sakė, kad jis su komandos draugais savimi tikėjo labiau nei varžovai. „Pirmas kėlinys buvo kiek sunkesnis, prireikė laiko įsivažiuoti. Per pertrauką vyr. treneris rūbinėje mums suteikė papildomų jėgų ir motyvacijos, pasakė, kad einame tinkamu keliu ir, jeigu taip kausimės, įmušime įvartį. Žinoma, antroje rungtynių pusėje sėkmė kažkiek mums irgi padėjo, bet galbūt mes savimi labiau tikėjome nei „Sūduvos“ futbolininkai“, – po rungtynių kalbėjo saugas.

Futbolininkas, kuris visą sezono pradžią praleido dėl traumos, į aikštę grįžo po ilgos pertraukos. „Po ilgos pertraukos man suteikė šansą pasirodyti ir noriu visiems treneriams labai padėkoti už pasitikėjimą manimi. Aikštėje jaučiau nedidelę įtampą, bet treneris mums po pirmo kėlinio ir praleisto įvarčio pasakė nenuleisti galvų. Tą ir padarėme, kovėmės iki galo. Vaikinai puikiai padirbėjo ties baudos smūgiu, mušti ėjome keliese, bet aš atsiradau laiku ir vietoje ir pelniau įvartį. Jis man suteikė labai daug džiaugsmo, atraminiai saugai retai kada įmuša. Man šis įvartis reiškia labai daug, o dar svarbiau, kad komanda iš Marijampolės išsivežė tašką“, – džiaugsmu dalijosi A. Paškevičius.

Jau po kelių dienų, birželio 20 d., jonaviškių laukia dar viena kova su lyderiais. Į Jonavą atvyksta čempionato favoritas Vilniaus „Žalgiris“.

fkjonava.lt informacija

KOMENTARAI