A. Gaiževskis: „Ačiū už pasitikėjimą ir tikėjimą manimi“

A. Gaiževskis: „Ačiū už pasitikėjimą ir tikėjimą manimi“

Lietuvos Prezidentės dekretu pulkininko laipsnis buvo suteiktas jonaviečiui, Lietuvos kariuomenės Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko vadui plk. ltn Aleksiejui Gaiževskiui.

Apie miesto skaudulius – tiesiai iš jonaviečių lūpų
Lietuvos laisvės vėjų gaudyklės „Pakalnutės“ darželyje
Jonavos verslo bendruomenė skinasi kelią į užsienio rinkas

„Tai man išskirtinė diena, kadangi buvo suteiktas Lietuvos kariuomenės pulkininko karinis laipsnis. Noriu pabrėžti, kad nei vienas karininkas negali pats savęs pateikti, įvertinti ir pats sau suteikti aukštesnio karinio laipsnio. Tai yra ilgalaikis jo nuoseklios karjeros, tarnybinės veiklos efektyvumo, asmeninių savybių bei potencialo įvertinimas. Visa tai jam suteikia keturios jį nuolat lydinčios jėgos: Šeima, Bendražygiai, jam vadovaujantys ir jį ugdantys Vadai bei svarbiausia – Lietuvos kariuomenės Kariai, kuriems aš turėjau ir turiu toliau garbės vadovauti. Ačiū už pasitikėjimą,
tikėjimą manimi ir stengsiuosi ateityje nenuvilti!“ – savo mintimis socialinėje erdvėje dalijosi A. Gaiževskis.

Pulkininko laipsnį ceremonijos Krašto apsaugos ministerijoje metu suteikė ministras Raimundas Karoblis ir kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas.

Šiuo metu Lietuvos kariuomenėje iš viso tarnauja 34 pulkininkai.

Pulkininko ir generolo laipsniai suteikiami LR Prezidento dekretu, pasiūlymus dėl aukštesniųjų karininkų laipsnių teikia krašto apsaugos ministras.

KOMENTARAI