100 dienų link egzaminų – „Greitkeliu JRG – 71“

100 dienų link egzaminų – „Greitkeliu JRG – 71“

Penktadienio vakarą Jeronimo Ralio gimnazijos bendruomenė leidosi į nuotaikingą šimtadienio kelionę „Greitkelis JRG – 71“. Šiais metais pasiruošę ir nusiteikę pasiekti savo kelionės tikslą – drąsūs iššūkių nebijantys 71-osios laidos 128 abiturientai.

Autobusų laukimo paviljonų prie PC ,,Norfa” šiais metais nebus
Renginys subūrė šeimas
5 svarbūs dalykai apie pensiją

Šio renginio sumanytojų, trečiokų, tikslas buvo padėti saugiai šios laidos abiturientams nukeliauti iki labai svarbaus egzaminų išbandymo. „Juk kelionė – tai tikslingas kelias, kuriame gali pasitaikyti nenumatytų iššūkių. Kelionė greitkeliu yra ir žavinga, ir pavojinga“, – teigė vakaro vedėjai Viktorija Chlomko ir Lukas Krievinis.

Šimtadienio šventėje gimnazijos pedagogai tapo Informacinio centro atstovais, geriausiai išmanančiais, kaip sėkmingai ir įdomiai keliauti po mokslo pasaulį, IVa klasė – disciplinuočiausiais Muitinės darbuotojais, IVb – stovyklautojais, žinančiais, kaip protingai derinti darbą ir poilsį, IVc –  degalinės atstovais, suprantančiais, kad sukauptos žinios – kaip geras kuras automobiliui, IVd  – Skubiosios pagalbos tarnybos darbuotojais, įsitikinusiais, kad protinga pasinaudoti pagalba, jei patiems neišeina įveikti iššūkių, IVė – plovyklos atstovais, teigiančiais, kad pasukus iš kelio visada yra galimybė pasitaisyti.

Abiturientus ir jų auklėtojus – Rūtą Strumilienę, Oną Bartušienę, Alvidą Maciulevičienę, Joną Legą, Romą Kaminskienę – sveikino Jeronimo Ralio gimnazijos direktorius Arūnas Rimkus. „Šiais metais mokyklą baigia „Greitkelio“ laida, kurios abiturientai yra greiti, skubantys, turintys savo tikslą, lenkiantys kitus ir visuomet būnantys pirmi. Noriu visiems palinkėti, kad kelionės pradžia ir pabaiga visada būtų Lietuva“, – audringų aplodismentų salėje sulaukė mokyklos vadovas.

Trečiokai abiturientams padarė staigmeną – juos pasveikino garsus autosporto lenktynininkas  Benediktas Vanagas.

Gražaus vakaro metu buvo ištarta daug padėkos žodžių, sudainuota dainų. Vieningai sustoję ant pakylos, abiturientai kreipėsi į pedagogus, nuoširdžiai dėkodami jiems už meilę, rūpestį ir suteiktas žinias. Padėką mokytojams išsakė ir gimnazijos ketvirtokų tėvai. Jie sukūrė šmaikštų vaidinimą bei mokyklos bendruomenei įteikė didžiulį simbolinį tortą.

Šimtadienis – tai šventė, kuri  apibendrina ir dažniausiai linksmu kampu pažiūri į gimnazijos ketvirtokų laiką, praleistą mokykloje. Šis vakaras nebuvo išimtis. Visų veiduose tviskėjo plati šypsena, kai gimnazijos trečiokai parodijavo metais vyresnius bičiulius. Vaidindami jie išradingai, originaliai perteikė, kokių nuotykių abiturientai patyrė per mokslo metus.

Netrūko salėje garsaus juoko ir ketvirtokams parodijuojant mokytojus. Abiturientų paruoštoje filmuotoje medžiagoje pedagogai išvydo save šmaikščiose situacijose.

Aktų salėje skambėjo garsios ovacijos ir aplodismentai, ir kai mokytojai skyrė savo sveikinimų koncertą abiturientams.

Trijų valandų šimtadienio programos metu visus lydėjo gera nuotaika, juokas ir linksmi potyriai.

Dangiro Marcinkevičiaus nuotr.

KOMENTARAI